Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz. (Loading, Please Wait)


Hakkımızda

BCT Müşavirlik
Dünya standartlarında hizmetler

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışıyoruz.

Sektördeki faaliyetlerine Toplu konut ve yeni sosyal yaşam alanlarının inşa edilmesi ve ülke yapılanmasında devlet ve ilişkili kurumlarla faaliyetine başlayan firmamız ilerleyen zaman içerisinde çoğunluğunu toplu konut projelerinin oluşturduğu ve hayata geçtikçe ülkemize hem ekonomik kazanç sağlayan hem de büyük oranda istihdam yaratan ve coğrafi bölge özelliklerini de dikkate alan yeni yaşam alanları yaratan proje ve denetimleri yapmayı gerçekleştirmektedir.

BCT İnşaat Mimarlık Mühendislik Müşavirlik A.Ş. yarattığı istihdamın haricinde ödediği vergiler ile de ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. İş hacmini her geçen gün değişen oranlarda artıran firmamız bugün konut inşaatlarından, eğitim -sağlık – güvenlik yapılarına, yol inşaatlarından altyapı ve çevre düzenleme yapılarına kadar birçok farklı projeyi gerçekleştirebilme başarısını göstermiştir.

İnsanın ve doğanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru, dürüst, ve duyarlı bir şekilde taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini artırmaktadır.

Firmamız donanımlı teknik kadrosu, çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen iletişim ağı ile sektörünün eniyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken özellikle arz edilen ve kısa sürede bitirilmesi gereken birçok projeyi de zamanından önce ve eksiksiz olarak teslim etme başarısını göstermiştir.

Bunca yıllık çağdaş, dürüst, onurlu, başarılı ve kesintisiz bir geçmişi olan şirketimiz bugünlere emin adımlara ulaşırken, işlerini yaptığımız kurum, kuruluş ve kişileri tam anlamıyla memnun ettiğimizi özellikle vurgulamak gerekmektedir. Bugünkü güçlü konumumuzun ana etkenleri bu prensipler ve çağın gerektirdiği sektördeki yenilikleri ve teknolojiyi ülkemize taşımak temel ilkelerimiz olmuştur.

Yönetim Kurulu

http://bctmusavirlik.com/wp-content/uploads/2013/05/hakkimizda_1.jpg
http://bctmusavirlik.com/wp-content/uploads/2013/05/hakkimizda_2.jpg